Tesettür Ve Blog

Zühre 2018 Pardesü Modelleri

Zühre 2018 Pardesü Modelleri

Tesettürlü bayanların pardesü alımında en çok tercih ettiği markalardan olan Zühre, yeni koleksiyonu ile yine gönülleri fetediyor. Özellikle alışılagelmiş olan koyu renklerin yerine alan açık renkli pardesüler mevsim geçişleri için de ideal olma özelliğini taşıyor. Bugün sizlere Zühre 2018 pardesü modellerini paylaşacağız. Böylece şehrinizde size en yakın Zühre Pardesü şubesine giderek beğendiğiniz modeli kolaylıkla alıyor olacaksınız.

Zühre 2018 Pardesü Detayları

Dış giyim alanında çok iyi müşteri kitlesi olan Zühre Pardesü 2018 kış koleksiyonunda 4 farklı seri ile sezona adım atıyor. Her yaş grubundan bayana uyum sağlayacak özellikte tasarlanan pardesüler desenleri ve şık detayları ile alıcısı ile buluşuyor. 4 farklı seriden oluşan Zühre 2018 yeni sezon koleksiyonunda Aura, Elegans, Etnik ve Metropol adi altında tasarımlarını sunuyor. Koleksiyonun her serinin ortak noktalarına bakıldığında nakış detayları ve kürk detaylarının ortak olarak kullanıldığını görüyoruz.

Zühre 2018 Yeni Sezon Aura Koleksiyonu

Aura serisinde; sade fakat şık tasarımların anlam bulduğu pardesüler 2018 yılı için önemli seri olma özelliğini taşıyor. Güçlü aynı zamanda başarılı bayanların tercihi olan aura serisinde renklerin etkisini hissediyoruz. Çünkü bu seride kullanılan renkler genelde haki yeşili ve sütlü kahverengi tonları olduğunu görüyoruz. 2018 Zühre Pardesü bu seride kürk detayına da yer veriyor.

Zühre 2018 Yeni Sezon Elegans Koleksiyonu

Asalet fısıldayan kesimler sözleri ile serinin sloganı başlatılıyor ve devamında lüks, asillik ve özel kesimli pardesüler gözlere ahenk katıyor. 2018 Zühre Pardesü koleksiyonun bu serisinde göz alıcı konturlar ile bezenmiş pardesüler adeta sizi ihtişama davet ederek şıklığınıza şıklık kazandırıyor. Bu serinin parçaları ile kendinizi daha da şık hissedebilirsiniz.

Zühre 2018 Yeni Sezon Etnik Serisi

Etnik serisine baktığımızda; tasarlanan parçaların serinin ismi gibi etnik izleri taşıyor. Geleneksel ve geçmiş dönemin izlerinin yer aldığı tasarımlarında geçmiş dönemin motiflerini ve izlerini taşıyor. Geçmişin motifleri adeta zamansız bir şıklık icinde olduğu için yeniden tasarlanarak zamanda yolculuk yaptırılıyor. Böylece etnik serisi bu koleksiyonda hayat buluyor.

Zühre 2018 Yeni Sezon Metropol Serisi

Dinamik ve enerjili olan tesettürlü bayanların rahatı için onların zevkine yönelik tasarlanan metropol serisi 2018 Zühre Pardesü koleksiyonunda hayat buluyor. Ayrıca şehrin ihtişamına ve temposuna ayak uyduran bu seride çok şık ve göz alıcı işlemeler göze çarpıyor. Bu seride renkli tasarımlara yer verilsede siyahın asil duruşundan vazgeçilmediğini görüyoruz. Şık ve rahat kesimlerin metropol serisinde göze çarpan detayları ise kürk detayları ile birlikte ayrı bir hava içinde olmasıdır. Daha fazla resim için aşağıda resim galerisine bakınız.

Zühre 2018 Pardesü Modelleri Resim Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.