Tesettür Ve Blog

Yeşil Elbiseye Ne Renk Şal Gider?

Yeşil Elbiseye Ne Renk Şal Gider?

Yeşil Elbisenin Üzerine Hangi Renk Şal Gider veya Yeşil Elbise Üzerine Ne Renk Şal Olur? gibi sorular aklınızı kurcalıyorsa bugün sizlere bu başlık altında detaylı bilgiler aktaracağız. Çünkü her sezon neredeyse moda renkler arasında yer alan yeşil özellikle tesettür giyim alanında da sıklıkla tercih edilmektedir. Şimdi doğanın, huzurun, mutluluğun ve sakinliğin rengi olan yeşil renk elbiseye hangi renk şal yakışır inceleyelim.

Yeşil Elbisenin Üzerine Hangi Renk Şal Gider?

Genç yaşlı her kesimden kadınların giyim konusunda en çok dikkat ettiği şeylerden birisi şüphesiz renk uyumudur. Bu nedenle moda ile ilgilenen veya ilgilenmeyen herkes girdikleri ortamda giyinilen kıyafetin renk uyumuna dikkat ederek kendi kendine yorumlar yapar. Sizde bu yorumlara karşı daha dikkatli olarak kombininize hava katmak istiyorsanız şimdi yeşil elbise üzerine ne renk şal gider bakalım.

Zümrüt yeşili tesettür kombinleri için tıklayın

Yeşil elbise üzerine sırasıyla siyah, beyaz, bej, somon, ekru, kahverenginin her tonu, altın rengi, gri, sarı, lacivert, taba rengi, füme, hardal sarısı, vizon, kiremit rengi ve gümüş tonlarıdır. Fakat unutulmamalıdır ki yeşil renk çok kapsamlı bir tona sahiptir. Bu yüzden giyilecek elbisenin tonuna bakarak seçim yapmanız daha iyi olacaktır. Yukarıda yeşil elbise üzerine ne renk şal olur için genel olarak renkler sırası ile belirtilmiştir. Örneğin yaprak yeşili elbise üzerine hardal sarısı şal çok harika olurken mint yeşili kıyafet üzerinde hardal sarısı şal aynı etkiyi vermeyebilir.

Zümrüt Yeşiline Hangi Renk Şal Yakışır? Haki Yeşiline Hangi Renk Şal Yakışır?

Zümrüt yeşili kombinler veya haki yeşili kombinler neredeyse her mevsim tercih edilsede asıl kombin dönemi genellikle sonbahar kış aylarıdır. Çünkü ilkbahar ve yaz aylarında daha çok yeşilin açık tonları tercih edilir. Zümrüt yeşili elbiseye ve haki yeşili elbiseye dore rengi, gümüş tonları, beyaz, siyah, ekru, toprak tonları, füme, sarı, somon rengi, hardal sarısı ve nude tonları yakışır.

Su Yeşili Elbiseye Hangi Renk Şal Mint Yeşili Elbiseye Hangi Renk Şal Olur?

Açık yeşil denilince akıllara gelen su yeşili özellikle yaz aylarının favori renkleri arasında yer alır. Hem kolay kombin edilen hemde çok sevilen renklerden birisi olan mint yeşili veya su yeşili elbise üzerine şal olarak siyah, beyaz, ekru, krem, sütlü kahve tonları, haki yeşili, taba rengi, füme, vizon rengi, pudra pembesi, altın ve gri tonlarıdır.

Fıstık Yeşili Elbise Üzerine Ne Renk Şal Gider?

Yeşil tonları arasında en çok dikkat edilmesi gereken ton muhakkak fıstık yeşilidir. Çünkü baskın bir renk olan fıstık yeşilini kombin ederken tonun mutlaka yumuşatılması gerekir. Bu yüzden fıstık yeşili üzerine şal olarak ilk tercih etmeniz gereken renk bej, beyaz, siyah ve krem tonları olmalıdır. Eğer daha farklı tonlar denemek isterseniz toprak tonları ve lacivertin daha koyu tonları yone teecoh edilebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.