Tesettür Ve Blog

Yarasa Kol Bluz Tesettür Kombinleri

Yarasa Kol Bluz Tesettür Kombinleri

Yarasa kol bluz tesettür kombini

Tesettür modasına çok yakışan yarasa kol bluzlar, özellikle kilo sorunu olan bayanların kurtarıcısı rolüne bürünüyor. Yarasa kol nedir sorusunu cevabı içinde saklı. Yarasa kol normal bir bluzdan farklı olarak kol kısmı çok geniş şekilde başlayıp aşağıya gittikçe daralması ile sonlanıyor. Bu yüzden her dönem modasını hiç kaybetmeyen bu bluzlar, kışın soğuk günlerin de de yazın bunaltıcı sıcağında da rahatlık ile kullanılabiliyor. Sportif veya alışılagelmiş bir şıklık arıyorsanız yarasa kol ile yapacağınız kombinler bu anlamda sizi daha da şık ve alımlı gösterecektir. Sizlerde salaş, rahat ve modern kesim kombinler yapmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Yarasa kol kombini

Sportif bir şıklık arayanlar: Topuklu ayakkabı giymeyi sevmeyen ve spor tarzında takılıp şık olmak isteyen bayanlar için yarasa kol kesim bluzlar son derece önemli bir konumda yer alıyor. Tesettür giyimde yarasa kol bluzların altına kloş veya kalem etek giyilebileceği gibi şık bir pantolon ile de kombini gerçekleştirilebilir. Sadelikten ve rahatlıktan yana tercihinizi kullanacaksanız eğer aksesuar kullanmayın. Bunun yerine şık be küçük bir çanta sizi istediğiniz görüntüye kavuşturacaktır.

Modern şıklık isteyenlere: Tesettür kombinlerinde her geçen gün farklı bir tasarım ile karşılaşıyoruz. Durum böyle olunca sokaklar pazarlar her yer tesettür şıklığı ile renkleniyor. Bu yüzden modern ve asıl hir görüntü yakalamak isteyen bayanların tercih edeceği yarasa kol bluzlar, onları tahminlerinden daha da çok gösterişli gösterecektir. Modern ve şık bir kombin için; belden oturtmalı ve aşağıya doğru genişleyen bir etek ile üzerine şık bir yarasa kol bluz tercih edebilirsiniz. Resimde ki gibi görüntü yakalamak için bu kombini şal ve aksesuar ile renklendirdiğinizde ortaya mükemmel sonuçlar çıkacaktır.


Son yıllarda tesettür giyiminde çok fazla gelişme olduğunu ve modacıların artık bu giyim tarzına yöneldiğini görüyoruz. Durum böyle olunca şıklık yarışı hızını kesmeden tesettür giyimde yol almaya devam ediyor. Sizlerde bu yarışta eğlenmek ve giyinmek istiyorsanız sizin şıklığınız sizin yaşam tarzınızı göre olması gerekir. Aksi halde kendinizi rahatsız ve bunalmış şekilde bulursunuz. Yani eğer sade giyinmeyi seviyorsanız seçiminizi bu yönde yapmanız gerekir. Ölçülü giyinmeyi ve biraz daha şık olmayı seven bayanlar bu konuda daha şanslı olacaklar çünkü ilerleyen dönemlerde moda sektörü bu anlamda dahada canlanacaktır. Unutmayın doğru renk ve aksesuar seçerek kombin yaparsanız sizden daha şık kimse olamaz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.