Tesettür Ve Blog

Uzun Kot Etek Kombinleri

Uzun Kot Etek Kombinleri

Kot kıyafetler yaşamımızda uzun zamandır var olan ve severek giymiş olduğumuz parçalarıdır. Her türlü renge ve modele uyum sağlaması nedeni ile tercih ettiğimiz kotlarında aralarında değişik model ve özellikleri bulunuyor. Bugün sizlere uzun kot etek kombinleri hakkında bilgiler sunarak resimler eşliğinde yardımcı olmaya çalışacağız.

Kot Etekler Nasıl Kombinlenir?

Kot eteklerin kombinleri aslına bakılırsa çok kolay şekilde olur. Renk uydurmak zorunda olmadığımız bir giyim şekli olan kotlar, ister kapalı bir siyah ile isterseniz uçuk bir yeşil ile mükemmel uyumlu olacaktır.

Kot etek nasıl kombinlenir sorunuzun yanıtı ise kendi stilinizden şaşmamanız yönünde olacaktır. Çünkü eğer siz spor bir giyimde rahat ediyorsanız bu çizgiden devam ederek seçimlerinize yön vermelisiniz. Seçmiş olduğunuz etekler daha sade ve detayları olmayan yönde olması gerekir. Fakat spor değilde iddialı bir uzun kot etek kombini istiyorsanız eteğinizde desenlere ve işlemeli modeller ile bunu sağlayabilirsiniz.Tesettur kot etek kombinleri

Etek üzerine renk seçiminde zorlanıyorsanız; sevdiğiniz bir renk ile kombin oluşturabilirsiniz. Örneğin fuşya bir bluz ve siyah şal ve uzun kot etek kombini harika olacaktır. Kot etek üzerine şık bluz, ceket veya gömlek çok güzel yakışırken günlük kullanılan penyeler aynı etkiyi vermiyor.

Uzun kot etek kombinlerinde dikkat edilmesi gereken bir unsur daha var. Eğer etek çok hareketli taşlı veya düğmeli ise üst parçada kullanılan kıyafetin sade olması gerekir. Aynı şekilde üst hareketliyse etek sade olmalıdır. Aksi halde etek incikli boncuklu bluz incikli boncuklu olduğunda bu sadece göz yormaya neden olacaktır.

Uzun Kot Etek Kombin Modelleri

Geçtiğimiz dönemlere baktığımızda kot eteklerin bir dönemde olsa popülerliğini yitirmiş olduğunu görüyoruz. Bunun nedeni kapalı giyim sektörünün hızlı şekilde gelişmesine bağlı olarak canlı ve farklı kesim eteklerin daha çok tercih ediliyor olmasıdır. Bu dönem kapandı ve artık kot etekleri de farklı kesimlerde ve modellerde görür olduk.

Uzun kot etek kombin modellerine bakıldığında kumaş veya kanvas eteklerden hiç bir farkı olmadan eski popüler günlerine geri dönüş yaptığını görüyoruz. Diğer eteklerde kullanılan teknikler ve süslemeler adeta şekil değiştirip kot etekler üzerinde ayrı bir güzel olmuşlar.

Tesettür giyim uzun kot etek kombinlerine eşlik eden pardesüler ve feraceler her ne kadar ayrı gibi görünselerde uygun şekilde kombinlendiğinde hepsi bir bütün olarak görünüyor.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.