Tesettür Ve Blog

Tesettür Siyah Etek Kombinleri

Tesettür Siyah Etek Kombinleri

Siyah renk yapısı gereği hemen hemen bütün renkler ile uyum sağlar. Hatta kurtarıcı bir renk olduğu için canlı renk geçişleri olan kombinlerde sıklıkla tercih edilerek renklerin yumuşatılması amaçlanır. Tesettür kombinlerinde de sıklıkla tercih edilen siyah renk, özelikle etek tercihlerinde çok iyi şekilde kullanılıyor. Bugün sizlere tesettür siyah etek kombinleri hakkında bilgiler sunacağız. Böylece sizlerde zorlanmadan siyah eteğiniz ile harika kombinler oluşturacaksınız.

Tesettür Siyah Etek Kombinleri Resimler İle İlham Oluyor

Tesettür siyah etek modelleri her zaman dikkat çeken ve güzelliği ile hanımları büyüleyen modeller olmuştur. İster tül isterseniz şifon nasıl arzu ederseniz bu etekler gerek kesimi ile gerekse şıklığı ile her daim tercih sebebi olmuştur.

Siyah etek kombinleri aslında zor olmayan kombin türleri arasında yer alır. Çünkü bütün renklere (lacivert ve koyu kahverengi hariç) harika şekilde uyum sağlayarak sizin şıklığınıza şıklık katıyor. Bu yüzden renk uyumu bu konuda sizi zorlamayacaktır. Fakat lacivert ve koyu kahverengi ile uyumlu görünsede aslında hiç yakışmıyorlar. Bu yüzden bu iki renkten uzak durmanız gerekiyor.

Tesettür giyimde siyahın yeri çok özel olduğu için giyim şeklide özel olacaktır. Renk uyumu siyah için en son düşünülmesi gereken ayrıntı olduğu için öncesinde, siyah eteğe eşlik edecek parçaların bir araya getirilmesi gerekir. Örneğin siyah bir eteğe mavi bluzda kırmızı bluzda çok yakışan renk tercihi olacaktır. Bu yüzden ilk öncelik nasıl bir giyim şekli olacağı yönünde olması gerekir.

Siyah etek tesettür kombininde, eteğiniz üzerine giyebileceğiniz çok
fazla seçeneğiniz vardır. İster gömlek, ister bluz hangisini tercih ederseniz edin rengi ile siyah eteğiniz muhteşem şekilde yakışacaktır.

Uzun etek kombinleri tesettür giyimde ayrı ve özel bir yere sahiptir. Çünkü tesettür giyim zaten vücudun gizlenmesi ile olduğu için bunu en güzel kapatan etekler oluyor. Bu yüzden etek modellerinde vücut hatlarını çok ön plana çıkarmayan uzun etek modellerinin tercih edilmesi gerekiyor.

Uzun etek kombinlerinde, eteklerin modelleri de kombin için ayrı bir önem taşır. Eteğe uyumlu kesimde parçaların giyilmesi sizin daha hoş görünmenizi sağlayacaktır. Çünkü örneğin mevlana model eteklerde nasıl üst kısmın salaş durması pek hoş görünüyorsa aynı durum diğer etek modellerinde de geçerli oluyor. Öörneğin kilo sorunuz varsa bu tip kombinden uzak durmanız gerekiyor.

Kilolu Bayanlar Nasıl Etek Almalı?

Kilolu bayanların etek seçimleri daha zayıf görünmeleri açısından önemlidir. Fakat kilo sorunu hangi bölgede ise o bölgenin kamufle edilmesine yönelik parçalar seçilmesi gerekir. Örneğin basen bölgesinde kilo sorunu olan kişiler mutlaka A kesim etek modellerine yönelmesini gerekir. Üst kısmı da kilo sorunu olan bayanlar ise kloş etekler, pileli etekler ile üst bölgenin kilosunu dağıtabilirler.

Tesettür Siyah Etek Kombinleri Resim Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.