Tesettür Ve Blog

Tesettür Panço Modelleri Konbini

Tesettür Panço Modelleri Konbini

Pançolar, modası hiç geçmeyen tesettür kıyafetleri arasında yer alarak her daim bu özelliğini koruyor. Yılların değişmeyen modası olan ve her türlü kıyafet üzerine yakışan pançolar, sadece kış ayına özel değil aynı zamanda mevsimlik olarak da kullanılmaktadır. Yaz için ince kumaşlardan yapılmış olan kumaşlar bunaltıcı sıcaklarda en iyi kurtarıcı kombin örneği olurken kış için kalın ve örgü pançolar soğuğa karşı en iyi koruyucu oluyor.

Panço modelleri

Tesettür giyimde çok fazla kombin seçeneği bulunan pançolar, bayanlar tarafından en çok sonbahar mevsiminde kullanılmaktadır. Fakat bu sezon özellikle yün olan panço modelleri kışa doğru daha çok ilgi görmeye başladı. Online tesettür giyim sitelerinde her çeşit renk ve desende bulunabilinen panço modelleri bu sezonda varlığını sürdürüyor. Panço modelleri sadece tesettürlü bayanlara değil aynı zamanda muhafazakar kesimden tüm bayanlara kombin imkanı sunarak farklı bir şıklığa kapıları aralıyor.

Panço modelleri kombinleri

Panço modellerini sezonun modasına uydurmak isterseniz yapmanız gereken sadece o sezonun renklerinde ve desenlerinde bir panço kullanmaktır. Hem şık hemde trend olmanın yolu girilen sezonun canlı renklerini kullanmadan geçtiği için yapılacak kombinlerde bu kurala uygun olması gerekir. Bunun için çok para harcamaya gerek yok sadece doğru bilgileri bilmek ve uygulamak yeterli olacaktır. Panço modelleri hem klasik giyime hemde spor giyime uygun olduğundan dolayı günlük giyimde ve özel davetlerde rahatlık ile kullanılabilir. Pançoları her türlü organizasyonda giyebileceğiniz gibi ofis şıklığında da kullanabilirsiniz. Kol kısımları açık olduğundan dolayı özellikle soğuk havalarda içine gömlek veya bir bluz giyilebilir.

Panço modelleri neden tercih edilmeli?

Panço modellerinin en büyük avantajı pantolon üstüne giyilebiliyor olması ve darlık sıkıntısının olmamasıdır. Çünkü kadınlar giymiş oldukları kıyafet içinde rahat olmak ve özgürce hareket etmek isterler. Çok severek almış oldukları pantolonları gardolabın bir kenarında saklayarak giyemeyen bayanlar panço modelleri sayesinde bu sorundan da kurtuluyor. Çünkü her türlü dar ve sıkı kumaş veya kot pantolon üzerinde pançolar kapatıcı rolünü üstleniyor. Sadece pantolon değil aynı zamanda tayt üzerine giyilen şık ve uzun panço modelleri mevcut. Ayrıca vücut hatlarının belli olmasını istemeyen bayanlarda tercihi pançolardan yana kullanıyor. Pançolar kolay giyim ve kombin imkanı da sağladığı için tesettürlü bayanların vaz geçemediği parçalar arasında yer alıyor. Konfor ve şıklığı aynı anda yaşamak istiyorsanız pançolar tam size göre.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.