Tesettür Ve Blog

Tesettür Kloş Etek Kombini

Tesettür Kloş Etek Kombini

Tesettür Kloş Etek Kombin

Basen bölgesinde kilo fazlalığı olan bayanların özelllikle tercih ettiği kloş etekler, sezon trendleri arasında olsun veya olmasın tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri parçalar arasında yer alıyor. Farklı stil kombinine zemin hazırlayan ve bir çok kombin seçeneği bulunan kloş etekler, doğru parçalar ile buluştuğunda kusursuz ve zarif bir görüntü oluşmasını sağlıyor.

Tesettürlü bayanların giyebileceği boyda ve her türlü kumaş ile üretimi olan kloş eteklerin maskülen veya spor giymek isteyen bayanlar için mükemmel bir tercih oluyor. Çünkü her türlü giyim tarzına mükemmel bir uyum sağlayarak kendini farklı kombinler ile buluşturabiliyor. 1950 yılının moda trendi olan ve günümüze kadar hiçbir şey kaybetmeden gelen kloş etekler her sezon vitrinlerde görünerek farklılık isteyenlere çok iyi bir seçenek oluyor.

Tesettür Kloş Etek Kombini Nasıl Olmalı?

Kloş eteğin kombini yapılırken dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunur. Bu unsurların en önemli olanları ise kombinin yaş ve kiloya göre olmasıdır. Çünkü yanlış yapılan kombin sizi olduğunuzdan fazla kilolu gösterebilir. Bu yüzden seçmiş olduğunuz parça kesinlikle yaşınıza ve kilonuza uygun olması gerekir.

Kilo sorununuz yoksa eğer; belden oturtmalı olan etekler sizi olduğunuzdan daha şık ve alımlı gösterecektir. Kloş eteğin üzerine giyeceğiniz herhangi bir üst parçanın, etek içinde durması ise mükemmel ve uyumlu bir kombin olacaktır.

 

Eğer kilo sorununuz varsa kloş etek üzerine salaş bluz veya ince triko giyerek ve bu üst kısmı eteğin içine değilde eteğin üzerine bırakarak giyereseniz hem olduğunuzdan daha ince hemde zarif bir görüntü oluşturmuş olursunuz. Ayrıca etek üzerinde olan karmaşık desenlerden uzak durmanız ve etek üzerinde dikine çizgili olan parçaları tercih etmeniz gerekir. Özellikle kilo sorunu basen bölgesinde olan bayanlar kesinlikle etek seçimini kloş eteklerden yana kullanması gerekir.

Kloş etekler her yaş grubuna hitap eden aynı tasarımları bulunur. Yani belli bir yaş grubu için üretimi yapılmaz ve burada yaş kısmını belirleyici faktör kloş eteğin üzerine seçilecek olan parçanın yaş grubuna uygun olmasıdır. Kloş etek ile maskülen veya retro bir kombin yaratmak istiyorsanız bu kombin türü orta yaş bayanlara yönelik bir seçim olacaktır. Gençler için kombin seçeneği ise romantik giyim oluyor.

Tesettür kloş etek ile eğer spor bir tarz kombin yapmak istiyorsanız; kloş eteğin üzerine uzun kollu bir tişört veya kazak giymeniz yeterli olacaktır. Spor gömlek giyerekte yine spor bir kombin oluşturabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz kloş eteğiniz eğer çok renkli ve canlı ise üst kısmınızı tek renkden yana kullanmanız gerekir.

Siyah kloş etek ile klasik bir görüntü yakalamak istiyorsanız; etek üzerine klasik kesim gömlek giyerek bunu kolayca sağlayabilirsiniz. Başörtüsü için ise yine üzerinizde olan bir renk tercih edin.

Trençkot veya ceket ile kloş eteğinizi kombin yapmak istiyorsanız trençkotun içine düz kesim bir bluz giyerek kombin yapabilirsiniz. Böylece maskülen bir hava estirmiş olursunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.