Tesettür Ve Blog

Tesettür Giyim Tulum Kombini

26.10.2017
Tesettür Giyim Tulum Kombini

Son zamanlarda tesettür giyime olan büyük ilgiden sonra, tesettür giyim için farklı tasarımlarda ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan en dikkat çekeni ise hiç şüphesiz tesettür tulum parçaları oldu. Çünkü tulum daha önceden tesettür giyimde tercih edilmiyordu bunun nedeni de tulumun tasarım şekliydi.

Şimdi ise dökümlü, dar kesim, etek ya da pantolon şeklinde olan onlarca tulum modelleri var. Üstelik kendinden yelekli olan modellerde estetik görünüm için en ideal parçalar arasında yer alıyor. Böylece birbirinden farklı ve şık tesettür tulum modelleri ile ister klasik bir görünüm elde edebilirsiniz isterseniz modern bir görünüm bu tamamen sizin zevkinize kalmış durum.

Her Ortamda Giyebileceğiniz Bir Kıyafet

Tulumların kullanımı epeyce yaygınlaştığı için istediğiniz her alanda bu tercihi yapabilirsiniz. Üstelik kombin rahatlığı olması nedeni ile kolay şekilde kombinleyeceğiniz tulumları, günlük veya özel bir davette de kullanabilirsiniz. Bunun için ilk öncelik tulumun hangi ortamda giyileceğine karar vermektir.

Her kadının dolabında olması gereken nadide parçalardan birisi de tesettür tulumdur. Çünkü tulumlar farklı ayakkabı ve eşarp ile kombinlendiğinde farklı görünümlerin ortaya çıkması sağlıyor. İster maskülen bir hava isterseniz klasik çizgiler bu durumu belirlemek sadece sizin elinizde.

Neden Tesettür Tulum Alınmalı?

Tesettür tulumlar birbirinden şık olması ve rahat olması nedeni tercih ediliyor olsada her mevsim kullanılıyor olması da en büyük avantajıdır. Hem rahat hemde şık olan isteyen bayanların tercih ettiği tulumlar her dönemin estetiğine kolay şekilde uyum sağlıyor. Üstelik her çeşit modelde üretimi olan bu parçaların istenilen renkte ve desende olması da tesettür tulumların albenisini çoğaltıyor.

Çiçek desenli veya düz şekilde tasarlanan tulumları eğer uzun kollu şekilde almadıysanız gömlek ile mükemmel hir uyum sağlayabilirsiniz. Üstelik son modellerde kendinden yelekli olan tesettür tulumları da kombin yapma konusunda büyük yardım sağlıyor. Tulum üzerine sadece uyumlu bir eşarp ve ayakkabı seçimi yaparak kombini tamamlamış olursunuz. Çünkü bu modellerde tulumun üzerini boydan kaplayan bir yelek var ve yelek tüm kombini
tamamlıyor.

Özel tasarımların modern ve minimal çizgiler üzerindeki yansımasını ifade eden tesettür tulumlar; her zevke ve her tarza uyum sağlayarak tesettürlü bayanların beğenisini alıyor. Çünkü maskülen tarzda olan bayanların tarzına hitap eden çoğu tesettür tulum modelleri onların şık olduğu kadar rahat olmalarını da sağlıyor. Tesettür tulumlar elbise tarzına veya spor giyime uyumlu olması nedeni ile de çok fazla tercih ediliyor.

Tesettür tulumların kombini de çok kolay tulum zaten kendinden bir birleşik olduğu için üst alt kavramı olmuyor. Böylece kolay şekilde kombin imkanı doğuyor. Tulumun altına tuluma uyumlu bir ayakkabı seçimi ve yine uyumlu baş örtüsü seçimi sizin kendi havanızı oluşturmanızı sağlayacaktır. Ayakkabı seçimi ister topuklu ister spor bir günlük ayakkabı olabilir bu sizin zevkinize kalmış durum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.