Tesettür Ve Blog

Tesettür Deri Etek Kombinleri

Tesettür Deri Etek Kombinleri

Deri kıyafetler her zaman iddialı olan parçalar arasında yer alarak kombinlenmesi yapılır. Bu iddialı deri kıyafetler arasında tesettürlü bayanlar için ise deri etekler çok önemli bir yere sahiptir.

Deri eteklerin şıklığı muhafazakar kesimden bayanların dikkatini çektiği ve tercihlerinde ön sıralara yerleştiği için bu modeller tasarımcıların tasarımları ile buluşarak estetik görüntü oluşturmuşlardır. Tesettür giyimde deri parçaların kombinlenmesi sırasında üst veya alt kısımdan bir kısım daha ön plana çıkarılması gerekir. Böylece kombin için bütünlük sağlanarak farklı ve zarif bir görüntü oluşacaktır.

Deri eteklerin kombinlenmesi için en uygun dönem hiç şüphesiz soğuk bahar günleridir. Çünkü bu dönemde ne giyeceğini tam olarak bilmeyen bayanlara en iyi çözüm deri etek kombinleri olacaktır. Eğer günlük bir kombin yapmak istiyorsanız bunun için sakin ve daha sade renklere öncelik vermeniz gerekir. Fakat özel günler için bir kombin yapmak istiyorsanız bu sefer tercihiniz daha sıcak ve uyumlu renklerden yana olabilir. Deri etekler şıklığı ve kalitesi ile dikkat çeken bir parça olduğu için dengeyi kurmak için mutlaka düzgün şekilde bir kombin yapılması gerekir.

Deri Etek Şıklığı Her zaman Gündemde

Deri etekler şık ve zarif bir görünüm sergilendiği için her sezon tasarımcıların gündeme getirdiği parçalar oluyor. Deri etek üzerine giyilecek olan parça ise mutlaka eteğin rengine göre ayarlanmalıdır. Her ne kadar deri demek siyah olarak algılanıyor olsada deri bu düzen derilerin sıcak renkler ile buluşmasından sonra değişiyor. Deri etekleri her renkte bulmak mümkün olduğu için belirli bir renk ile ilişkilendirmek yanlış olur. Örneğin bordo bir uzun deri etek üzerine giyeceğiniz siyah bluz ve takacağınız borda şal sizi şık olduğunuz kadar iddialı da gösterecektir.

İddialı Deri Eteklerle, En Doğru Kombinler Nasıl Olmalı?

Deri eteklerinde her şekilde tasarımlarını bulmak mümkün olduğu için vücut tipine en uygun olanın seçilmesi gerekir. Örneğin kalem deri etek modelini zayıf bayanların tercih etmesi daha doğru olacaktır. Çünkü hafif kilosu olan bayanlar deri kalem eteği giydiğinde bedenine yapılacağı için dah fazla kilolu gösterecektir.
Daha salaş olan ve bol olan deri etekleri her bayan tercih edebilir. Özellikle bas en bölgesinde fazlalığı olan bayanlar mutlaka A kesim etek formlarını tercih etmeleri gerekir. Böylece daha zayıf ve şık olacaklardır. Şık beyaz gömlekler, rahat olduğu kadar şık tasarlanmış bluzlar ve rahat cool denim ceketler bile deri etek ile kombinlenebilir. Daha klasik bir giyim için ise siyah ve beyazın muhteşem birleşiminden yararlanabilirsiniz.

Deri Etek Kombinlerinde Aksesuar Kullanımı

Deri etekler fazlası ile iddialı parçalar arasında yer aldığı için çok diğer parçaların daha mat tonlarda tercih edilmesi gerekir. Özellikle çok süslü ve gösterişli aksesuarlardan kaçırılarak daha sade olanları tercih edilmesi gerekir. Tabiki bu durum eteğin rengi ile de alakalı olduğu için deri eteklerde rengin aksesuar ile uyumuna çok dikkat edilmesi gerekir.

Deri Etek Resim Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.