Tesettür Ve Blog

Siyah Tesettür Abiye Kombinleri

Siyah Tesettür Abiye Kombinleri

Yakınlarımızın veya arkadaşlarımızın düğün, nişan ve özel gecelerinde en çok tercih edilen siyah tesettür abiye modelleri, abiye renkleri arasında genelde en çok tercih edilen renk olma özelliği taşımaktadır. Bayanlar tarafından vazgeçilmez renk olan siyah; abiyenin ihtişamıyla buluştuğunda ortaya harika siyah tesettür abiye kombinleri çıkmaktadır.

Tesettür Siyah Abiye Kombin Fikirleri

Siyah renk her zaman her yerde kullanılan renk olduğundan dolayı her kadının dolabında en az iki parça bulmak mümkündür. Gerek aksesuar uyumunun kolaylığı gerekse örtünmenin getirmiş olduğu rahatlık siyah tesettür abiyelere olan ilgiyi bir hayli artırmış durumda. Zamansız şıklık asillik ve güçlü kombin denildiğinde ilk akla gelen siyah renk abiyeler için aşağıdaki modellere göz atabilirsiniz.

Her sezon tasarımlarda kendini ön plana çıkararak her tarza uyum sağlayan siyah abiye kombinlerinde geniş renk seçeneği olduğundan dolayı dilediğiniz ikinci renk ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Örneğin siyahın en çok yakıştığı gold tonunu şal veya ayakkabıda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tesettür giyimde şal ve eşarp seçimi ne kadar önemliyse abiye kombinlerinde de o kadar önemlidir.

Siyah Renkli Abiye Üzerine Ne Renk Şal Bağlanır?

Tesettür kombinlerin önemli tamamlayıcılarından olan şal ve eşarplar siyah abiyeler üzerinde geniş renk ve desen seçeneğine sahip olacaktır. Giyeceğiniz siyah abiyenin üzerinde eğer ikinci bir renk varsa şal rengini o renklerden yana kullanmanız kombinizi tamamlayacaktır.

Eğer abiyenizde ikinci bir renk yoksa ve sadece siyaha ait ise o zaman tercihinizi istediğiniz renklerden kullanabilirsiniz. Unutmayın ki siyah abiye üzerine şal rengi olarak en çok açık renkler yakışır. Siyah tesettür abiye üzerine en çok tercih edeceğiniz şallar renkleri ise bordo, gold, kırmızı, gri ve yeşil şallardır. Elbisenizde veya abiyeniz de çok fazla taş detayları bulunuyorsa o zaman şalınızı abiye renginde kullanmanız kombinizin bütünlüğü olarak çok daha şık olacaktır.

Siyah Abiye İçin Çanta Ve Ayakkabı Seçimi

Siyah tek başına güçlü bir renk olduğundan dolayı yanına istenilen renk ve modelde çanta ve ayakkabı tercih edilebilir. Çanta alanında özgür geniş alan olduğu için sevdiğiniz renge yer verebilirsiniz. Ayakkabı için ise genelde koyu renkler tercih edilir tabi ki kombinizde bütünlüğü bozmadan hoş bir renk ile hoş bir kombin oluşturabilirsiniz.

Siyah Renk Tesettür Abiye Kombinleri Büyük Beden

Eskiden büyük beden abiye bulmak bir hayli zordu. Üzerine tesettür büyük beden abiye eklenince bu durum içinden çıkılmaz hal alırdı ve bulunsa dahi pek güzel olmayan ve mecburiyetten alınan parça olurdu. Günümüz şartlarında ise kişi istediği büyük beden şık abiyeleri ister İnternet üzerinden isterse mağazalarda rahatlıkla bulabiliyor ve zevkini yansıtıyor. Siyah tesettür abiye kombinlerin de büyük beden abiye tercih edilmesinin en güzel yanı fazla kiloların rahatlıkla gizleniyor olmasıdır.

Özellikle kilonun yoğun olduğu bölgeye uygulanan pelerin veya tül detayı kişiyi olduğundan çok daha zayıf gösterecektir. Böylece siyah tesettür abiye modellerinde asil göründüğünüz kadar olduğunuzdan daha fit de görünmüş olacaksınız.

Haki yeşili tesettür kombin önerileri için tıklayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.