Tesettür Ve Blog

Saks Mavisi Elbise Altına Ayakkabı Seçimi

Saks Mavisi Elbise Altına Ayakkabı Seçimi

Saks mavisi son yıllarda modacıların en çok kullandığı renkler arasında yer alıyor. Gerek dış giyimde gerekse normal etek gömlek gibi parçalarda kullanılan saks mavisi her zaman gözde bir renk olmaya devam ediyor. Mavinin huzurlu bir tonunun yakalandığı bu renkte her zaman şık ve tarz olabilirsiniz, yapmanız gereken sadece uyumlu renkleri bir arada tutmak. Kombinizi ister tek parça saks mavisinde kullanın isterseniz farklı bir uyumlu olan bir rengi daha yanına kullanın kombininiz göz alıcı şekilde ön planda olacaktır. Bugün sizlere saks mavisi elbise altına ne renk ayakkabı giyilmeli ve saks mavisi ile uyumlu renkler nelerdir bu konular hakkında bilgiler sunacağız.

Saks Mavisi İle Uyumlu Renkler

Gece mavisi olarak da bilinen saks mavisinin uyumlu olduğu bir renk ile bir araya getirilmesi ile harika kombinler oluşturabilirsiniz. Bu yüzden ilk olarak saks mavisinin hangi renkler ile uyumlu olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Saks mavisi ile uyumlu olan renkler dore, krem, beyaz, siyah, vizon rengi, kum beji, altın rengi, açık turuncu, yeşil ve füme rengidir. Saks mavisinin kurtarıcı renkleri ise hiç şüphesiz siyah ve beyazdır. Bu iki nötr renk kombinde renk geçişini yumuşatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Saks mavisini yaptığınızda kombinde aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Çanta, eşarp veya ayakkabı rengi olarak kullandığınızda yine saks mavisinin görkemini vurgulayacaksınız.

Saks Mavisi Elbiseye Ayakkabı Seçimi

Saks mavisi bir elbiseniz varsa çok şanslısınız. Çünkü son derece güzel ve estetik bir görünüme imkan sağlayan bu renk her daim bayanların tercihleri arasında yer alıyor. Özellikle özel gün elbisesi olarak çok tercih edilen bu renk, uygun şekilde kombinlendiğinde göz kamaştırıcı bir hale geliyor.

Saks mavisi elbiseye ayakkabı seçimi son derece önemlidir. Çünkü seçilecek ayakkabı elbisenin güzelliğini ön planada çıkarabilir veya elbisenin güzelliğine gölge düşürebilir. Bu yüzden dikkatli ve titiz şekilde bir ayakkabı rengi seçilmesi gerekir. Saks mavisi elbise altına en uyumlu ayakkabı rengi gümüş ve altın renkleridir. Bu renklerden sonra ten rengi, siyah, dore, beyaz, krem ve füme rengi son derece uyumlu olacaktır. Saks mavisi camlı ve dikkat çeken bir renk olduğu için bu renk bir elbise veya dış giyim parçası altına renkli bir ayakkabı giyilmesi renk cümbüşünden başka bir işe yaramaz.

Saks Mavisi Elbiseye Uyumlu Çanta Rengi

Saks mavisi bir elbiseye hiç şüphesiz en çok yakışan çanta ve ayakkabı rengi gümüştür. Gümüş rengi sade ve durgunluğu ile mavinin canlı dinamik yönünü yumuşatarak daha hoş bir görüntüye sebep oluyor. Eğer bu şekilde bir bütünlük sağlamak istemiyorsanız yukarıda saks mavisi elbise altına hangi renk ayakkabı seçilmeli bölümünde yer alan herhangi bir rengi kullanabilirsiniz. Örneğin ten rengi bir ayakkabı ve ten renginin bir ton koyusu bir çanta veya eşarp kullanmak gibi.

Saks Mavisi Elbiseye Ayakkabı / Resim Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.