Tesettür Ve Blog

Sade Gelinlik Modelleri

Sade Gelinlik Modelleri

Tüm genç kızların hayalleri arasında yer alan gelinlik, her yıl olduğu gibi bu yılda en büyük ilgiyi görüyor gerek düz kesim gelinlikler gerekse kabarık gelinlikler tüm genç kızları kendilerine hayran bırakmaya devam ediyor.

Zerafetin ve şıklığın anlam bulduğu gelinlikler hem iddialı hem de gelinin düşüncelerini yansıtmalıdır. Bu yüzden alışılagelmiş durumların dışına çıkılarak tasarlanmış gelinlik modelleri bu yıl yine düğünlere damgasını vuracak.

Gelinlik modelleri de genç kızların hayali ile buluşarak onların istediklerini kumaşla birleşerek onların bedenlerine taşımayı amaçlıyor. Bu yüzden her sezon olduğu gibi bu sezonda birbirinden iddialı ve güzel sade gelinlik modelleri genç kızların hayalini gerçekleştiriyor.

Sade Gelinlik Modelleri

Bu model gelinlik düz kesim isteyen evlenecek kişilere hitap ediyor. Göğüs hizasından oturtmalı olarak tasarlanmış olan model düz şekilde devam ediyor ve aşağıya inince hafiften bollaşıyor. Hafif balık etli ve atletik vücuda sahip kişilerin tercihleri arasında yer alan gelinlik modeli, sizlere şıklığı getirecektir.

Gösteriş meraklısı olmayan kişilerinde ayrıca tercihleri arasına giren bu model ile sizlerde hayalinizdeki gelinliği giyeceksiniz. Sade şekilde tasarlanmış ve minik bir kuyruğu ile devam eden bu gelinlik modeli yine sade ve iddialı gelinlik isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor.

Bu modelde ise uzun boylu kişilerin boyunun tam istediği şekilde yansıtılmasını amaçlayarak tasarlanmış bir model olduğu için sizlere hareket ederken hareketlerinizde bir kısıtlama olmadan özgürce düğününüzün tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Bu gelinlik modelini tamamlamak için şık bir kolye veya çiçekli taç duvak ile gelinliği daha da canlandırabilirsiniz. İki şekilde de kullanıma uygun olan bu model ile ister sadelik isterseniz hareketlilik isteyen kişilere için en ideal modeller arasında yer alıyor.

Hem kır düğününe uygun şekilde hem de salon düğününe uygun şekilde tasarımı yapılmış ve sizlerin bol şekilde hareket etmenize fırsatlar sağlayan bu model ile hayalinizdeki gelinliğe kavuşabilirsiniz. En önemli gününüz olan düğün merasiminizde sizlerde hareket sıkıntısı yaşamadan gününüzü geçireceksiniz.

Sade gelinlik modellerinin en büyük avantajı etek kısmındaki kabarıklık olmadığı için; gelin gerek oturma da gerekse diğer aktivitelerde rahatlıkla hareket ederek en özel gününü geçirecektir. Her ne kadar tarlatan gelinliklere kabarık bir görüntü katıyor olsa da hareket kısıtlılığı getirdiği için de zor bir durum oluşuyor.

Zaten son yıllarda tarlatanın hareket kısıtlılığı oluşturması nedeni ile bazı gelin adayları, topuklu ayakkabı yerine düz spor ayakkabısı tercih ediyor. Hem daha hareketli oluyorlar hemde akşam evine şişmiş ayak ile girmiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.