Tesettür Ve Blog

Pembe Elbiseye Ne Renk Ayakkabı Olur?

Pembe Elbiseye Ne Renk Ayakkabı Olur?

Pembe renk kadınların en çok sevdiği renk olduğu için, giyimden dekorasyona kadar bir çok alanda bu rengin özelliklerinden yararlanırlar. Kadınların bu denli sevdiği pembe rengi markalar bol bol tasarımlarında kullanırlar ki daha çok alıcısı olsun. Pembe kombini bütünlük içinde tamamlamaya çalışan kadınlar, hangi renk pembeye daha uyumlu diye bilgi arayışına veya gardolap kurcalamaya başlarlar. Bugün sizlere pembe ile uyumlu renkler hakkında bilgi vererek aynı zamanda başlıktanda anladığınız gibi pembe renkli elbise altına ne renk ayakkabı giyilir bu konu için bilgiler sunacağız.

Pembe Rengin Uyumlu Olduğu Renkler

Pembe de beyaz gibi saflığı temizliği ifade ettiği için küçük büyük herkes tarafından sevilen bir renktir. Pembenin de diğer renkler gibi bir çok tonu olduğu için uyum konusunda parçaların bir araya getirilerek kombin oluşturulması daha iyi sonuçlar verir. Çünkü pembe dediğimiz renk pudradan başlayıp fuşya rengine kadar uzanan geniş bir renk tonu var.

Genel olarak pembe ile uyumlu renkler ise beyaz, krem, sarı, siyah, altın rengi, füme, metalik gri, simli gri tonları, lacivert, su yeşili renkleri pembenin tonları uyumu yakalayan renklerdir. En uyumlu renkler ise hiç şüphesiz çocukluğumuzda bebeklerden aklımızda kalan pembe ve beyaz uyumudur. Pembe kırmızı ile beyazın karıştırılarak elde edilmesi ile oluştuğu için pembeye hiç yakışmayan renk hiç şüphesiz kırmızı olacaktır.

Pembe Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı?

Pembe renkli bir elbise hem gösterişli hem de şık bir elbise seçeneği olduğu için bütünlük sağlamak önemlidir. Pembe renkli bir elbisenin altına en uyumlu ayakkabı rengi ise pembe, gümüş, krem, beyaz, ekru, altın rengi gibi renkler olabilir. Fakat seçilecek ayakkabı için elbisenin tonu da önemlidir. Fuşya rengi gibi koyu tonlarda siyah ayakkabı da hoş duracaktır. Zıt renkler kullanarak da kombini tamamlayabilsiniz. Örneğin toz pembe bir elbise altına sarı veya bebek mavisi tonlarından ayakkabı tercihi yapılabilir. Desenli pembe bir elbiseniz altına ayakkabı tercihinde desenin herhangi bir tonunda ki renk belirlenerek ayakkabı seçilebilir.

Pembe Renkli Elbiseye Çanta Rengi Seçimi

Eğer elbiseniz düz pembe ise çanta seçimi de farklı renklerden olabilir. Ayakkabı ve çanta uyumu aynı tonlarda olması sizin kombininizin uyumlu olması açısından önemlidir. Yine ayni şekilde desenli hir giydiyseniz elbisenizin bir tonundan çanta rengini belirleyebilirsiniz.

Pembe Renkli Elbise İçin Ayakkabı Seçimi Resim Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.