Tesettür Ve Blog

Leopar Desen Tesettür Kombinleri

Leopar Desen Tesettür Kombinleri

Leopar deseni özellikle orta yaş grubunda bayanların en çok tercih ettikleri desenler arasında yer alıyor. Tesettür giyimde leopar desenini eteklerde trençkotlarda tuniklerde veya bir çok parçada görüyoruz. Hem şık hemde estetik bir görüntü kazandıran bu desen yanlış şekilde kombinlendiğinde bu özelliğini tamamen kaybederek daha basit bir kombin haline dönüşüyor. Bu yüzden leopar desenini kuralına uygun şekilde kombin yapınız.

Leopar Deseni Kullanımı

Leopar deseni kendi içinde renk geçişleri olan bir desen olduğu için yapılacak kombinde tek renk üzerinden gidilmesi gerekir. Örneğin leopar bir tunik altına siyah bir pantolon giymek ve eşarbıda siyah renkten seçmek iddialı ve zarif bir görüntü için yeter de artar bile. Bu yüzden leopar deseni tek parça üzerinden kombin yapmaya özen gösteriniz.

Leopar deseni çok zor bir desen olduğundan dolayı, kombinin basitleştirilmesi gerekir. Bu şekilde yapılacak olan kombin sizlere hem şık hemde estetik bir görüntü kazandıracaktır. Leopar deseninde bir parça giyilmişse kesinlikle ekstra bir aksesuar kullanılmaması gerekir. Ancak bi şekilde abartısız bir kombin oluşturabilirsiniz.

Siyahın Asaleti Leopar Desen İle Birlikte

Siyah renk asaletin sembolü olduğu için genelde tüm kıyafetler ile uyum sağlar. Leoparda içinde renk geçişleri olan bir desen olduğu için siyah renk ile mükemmel bir kombin olacaktır. Siyah bir etek üzerine giyinmiş olan leopar deseninde gömlek sizin asil yönünüzü ortaya çıkaracaktır. Ayrıca leopar desenli bir tunik altına giyeceğiniz siyah pantolon kombini sizi çok şık ve iddialı bir kombine sürükleyecektir.

Spor Kombinlere Ahenk Katan Leopar Desen

Leopar deseninizde klasik giyimden sıkıldıysanız spor giyim tam size göre.
Rahat salaş bir tunik ile veya spor bir leopar desenli bluz ile rahat bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu kombin altına giyeceğiniz siyah spor ayakkabı sizi rahat bir şıklık içinde buluşturacaktır. Feminen olan leopar parçaların tamamen spor salaş parçalarla birlikte kullanılması hoş bor görüntü oluşumunu sağlayacaktır.

Leopar Desen İle Kot Pantolon

Kotun en uyumlu olduğu desen hiç şüphesiz leopar desenidir. Bu yüzden kot etek üzerine giyeceğiniz leopar desen bluz size çok yakışacaktır. Veya resimdeki gibi bir asimetrik kesim tunik ile kombinleyeceğiniz kot pantolon sizin zarif ve aynı zamanda çok şık olmanızı sağlayacaktır.

Beyazın Saflığı Leoparın Gizemi İle Buluşursa

Leoparın abartı görünümüne saf rengi ile bütünlük katan beyaz; her türlü kombine uyum sağlıyor. Leopar desenini daha sakin formlarda giymek istiyorsanız beyaz bir bluz altına leopar bir etek giyebilirsiniz. Eğer daha spor giyim istiyorsanız bu sefer leopar bir tunik altına beyaz pantolon giyerek hoş bir kombin oluşturabilirsiniz.

Eğer bluz veya tunik gibi parçalarda leopar desen kullanmak istemiyorsanız ayakkabı şal veya çantanızda leopar desene yer verebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.