Tesettür Ve Blog

Lacivert Etek Kombinleri Tesettür

Lacivert Etek Kombinleri Tesettür

Mavinin en koyu hali olan lacivert, dikkat çekmeyen özelliği ile gönüllere taht kuran renk olmaya devam ediyor. Tesettür giyimde siyah renkten sonra en çok kullanılan lacivert renk, dinimizde tesettür giyimde olması gereken dikkat çekmeme özelliğini koruyor. Bugün sizlere lacivert etek kombinleri hakkında bilgiler sunacağız. Eğer bu kombini dışarda ki kullanmak isterseniz dış elbisenizi giymeyi unutmayın. Aksi halde bu giyim şekli tesettür giyim değil sadece kapalı giyim şekli olacaktır.

Lacivert Etek Üzerine Ne Giyilir?

Lacivert etek kombinleri tesettür giyimde çok önemli bir yere sahiptir. Çünkü lacivert yapısı gereği dikkat çekmeyen renk grupları içerisinde yer aldığı için, tesettür giyime uyumlu olacaktır.

Lacivert renk kombinleri konusunda seçenek oldukça fazladır. Çünkü siyah gibi çok fazla renk ile uyumlu olan bu renk, anlam bakımından hızlı olmayı temsil eder. Bu yüzden bu renk kombin edilirken yanına daha yumuşak renklerin eklenmesi renk dağılımını yumuşak olacaktır.

Lacivert etek üzerine ne giyilir?” diye düşünüyorsanız en güzel seçenek bluz ve gömleklerden yana olacaktır. Fakat her renk uyumlu olmayacağı için özellikle siyah renkten uzak durulması gerekir. Örneğin lacivert etek üzerine beyaz fırfırlı bir gömlek giyerseniz hem şık hemde uyumlu olursunuz.

Lacivert Etek Üzerine Hangi Renk Gider?Lacivert etek kombinleri tesettür

Lacivert ile uyumlu renklerin belirlenmesinin en önemli noktası lacivert etek üzerine hangi renk gider sorusunun cevabını verecektir. Çünkü ikisi de aynı sorunun cevabı olacaktır.

Lacivert ağırbaşlı ve siyahtan sonra asıl renk olamayı sürdürdüğü için hemen hemen bütün renkler ile uyumludur. En çok uyumlu olduğu renkler ise camel rengi, dore, gümüş rengi, beyaz, bej, sarı, bordo, kırmızı, fuşya ve vizon rengidir. Fakat bu renklerin de açıklık koyuluk kavramları olduğu için dikkatli şekilde kombine edilmesi gerekir. Aksi halde kaş yaparken göz çıkarabilirsiniz.

Lacivert etek kombinlerinde bu renklerin dışında yakın renklerden de faydalanabilirsiniz. Örneğin lacivert üzerine turkuaz renkli bir gömlek giymek gibi. Bunun dışında nötr renklerden mutlaka yararlanılması gerekir. Böylece daha asil bir duruşunuz olmuş olacaktır. Uzun lacivert etek kombinleri her zaman daha da özen isteyen bir iş olduğu için özellikle tesettür giyime uygun şekilde kombin edilmesi gerekir.

Lacivert Uzun Etek Tesettür Kombinlerinde Desenlerin Yeri

Desenli modeller her zaman kadınlar tarafından tercih edildiği için, tasarımcılarda bu eksikliğin giderilmesi adına her sezon desenli parçalara koleksiyonlarında genişçe yer veriyorlar. Örneğin lacivert etek üzerine giyeceginiz puantiyeli bir bluz size istediğiniz şıklığı sunacaktır. Lacivert etek üzerine istediğiniz desende parça giyebilirsiniz. Emin olun bütün desenler bu renk eteğe çok yakışacaktır.Desenli gömlek lacivert etek ve sütlü kahverengi şal modelleri

Kıyafet tasarımlarında çok fazla desen kullanılıyor ve desenli kıyafetler sadece günümüze bağlı kalmıyor. Geçmiş dönemin motif izlerini taşıyan desenlerde de çok fazla tasarımlar yapılıyor. Özellikle etek üstü parçalarda kullanılan eskitme görünümlü desenler gerçekten kombine ayrı bir hava katıyor. Tabi tamamlayıcı olarak eşarp veya şal ve pardesünüzü kullanarak tesettür lacivert etek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Aşağıda lacivert etek kombinleri ile ilgili resimler bulunuyor tıklayarak büyük halini görebilirsiniz.

Lacivert Etek Kombinleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.