Tesettür Ve Blog

Kaymayan Bone Nasıl Yapılır?

Kaymayan Bone  Nasıl Yapılır?

Kaymayan bone kullanımı son dönemlerin sıklıkla tercih edilen kapalı giyim parçalarından biri oluyor. Özellikle çok kolay şekilde türbanı bozulan ve bone kaydığı için saçları görünen bayanların kullanacağı kaymayan boneler; pratik ve oldukça kullanışlı parçalar. Bugün ise sizlere kaymayan bone nasıl kullanılır bu konu hakkında bilgiler sunacağız.

Kaymayan Bone Kullanma

Kaymayan boneler öyle çok şık parçalar değil elbette. Tabi şık olanları da var fakat siz hangisini isterseniz onu alarak kullanabilirsiniz. Zaten kapalı giyim sektörü çok hızlı şekilde ilerlediği için yakın zamanlarda yine daha farklı parçalar ile karşılaşabiliriz.

Kaymayan bone nasıl kullanılır sorumuzun cevabı da oldukça kolay. Çünkü bu bonelerin diğer bonelerden hiç bir farkı yok. Tek farkı va oda kaymayan bone içinde tam saç bitimine sek gelecek şekilde plastiğimsi bir şeridin olmasıdır. Bu şerit saçların dışarı çıkmasını engelleyerek aynı zamanda bonenin de kaymasını engelleniyor. Böylece sürekli eşarp veya şalınızı düzeltmek zorunda kalmıyorsunuz.

Kaymayan Bone Fiyatı Ne kadar?

Kaymayan bone fiyatı; bonenin modeline ve kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin günlük bir bone almak istiyorsanız 5 ile 10 TL arasında çok kolay kaymayan bone alabilirsiniz. Yine daha güzel ve özel günlerde kullanacağınız bone almak istiyorsanız bunun fiyatı da 10 ile 40 arasında değişiklik gösterebilir.

Kaymayan bone kullananlar; ne kadar rahat ettiklerini her zaman dile getirdikleri için bizlerde kaymayan bone kullanımı için bilgiler veriyoruz. Bunun için ilk olarak normal zamandaki gibi saçınızı toplayın ve boneyi normal bone bağlar gibi saç bitiminden itibaren bağlayın. Ardından ise eşarp veya başörtünüzü bağlayarak işlemi tamamlayın.

Kaymayan bone içinde silikondan oluşmuş bir şerit olduğunu yukarıda demiştik. Fakat bu şerit sizi korkutmasın ki saçıma yapışırsa ne yaparım diye. Orada bulunan şerit asla saça sakız gibi yapışmıyor ve saçların dışarı çıkışını zorlaştırıyor. Hemde dışarıdan bakıldığında bu şerit hicbir şekilde belli olmuyor. Böylece gün boyu örtünüz hiçbir şekilde bozulmamış oluyor.

Bu Bone Nasıl Yıkanır?

Bu modelde olan kıyafetler, boneler veya eşarplar her zaman özel oldukları için ve zarar görmeden kullanılması gerektiği için dikkatli şekilde yıkanması gerekiyor. Bunun içinde kaymayan boneler mutlaka düşük ayarda ve yastık kılıfı gibi koruyucu bir gerecin içine koyularak yıkanması gerekiyor. Bu şekilde bir yıkanma olursa daha uzun sürede boneyi kullanabilirsiniz. Ayrıca bone alırken etiketinde ki yıkama talimatlarını da incelemek sizin daha uzun süre o eşyayı kullanmanızı sağlayacaktır.

Kaymayan boneyi almak istiyorsanız bunun için internet üzerinden online alışveriş yapabileceğiniz gibi tuhafiyelerde de rahatlıkla bulabilirsiniz

Kaymayan Bone Nereden Alınır?

Kaymayan boneyi almak istiyorsanız bunun için internet üzerinden online alışveriş yapabileceğiniz gibi tuhafiyelerde de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. yusuf dedi ki:

    Yorum yapıldı ve eklam yapıldı

  2. Anonim anne dedi ki:

    gerçekten hayat kurtarır gibi duruyor. Emeğinize sağlık güzel yazı 🙂

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.