Tesettür Ve Blog

Hardal Sarısı Tesettürde Hangi Renk İle Kombinlenir?

Hardal Sarısı Tesettürde Hangi Renk İle Kombinlenir?

Hardal sarısı rengi kombini

Her kadının sonbahar ve kış için dolabında bulundurması gereken renklerden birisi de hardal sarısıdır. Çünkü hardal sarısı günlük yaşamında da şık olmak isteyen her bayanın tercih edebileceği renkler arasında yer alıyor. Fakat hardal sarısı kombinlerinde bazen aşırıya kaçılıyor veya alakasız bir renk ile kombinleniyor. Bu yüzden bu renkten çoğu bayan uzaklaşarak nötr renkleri tercih ediyor. Oysa ki bu renk düzgün ve uyumlu renkler ile birlikte kombinlendiğinde kişiye mükemmel bir şıklık ve zerafet katıyor. Tesettür modasını iyi takip edip giyinmeyi şova çeviren bayanlar ise hardal sarısını her türlü tesettür giyiminde rahatlık ile kullanabilir. Hardal sarısının en iyi kombinlendiği renkler ise siyah, lacivert, gri ve yeşildir. Bu rengin sonbahar döneminde popüler olmasının nedeni ise doğanın bu renge dönüşmesi ile yaşanan duygusal bir durumdan kaynaklanmaktadır.

Hardal sarısı renginin en iyi kombinlendiği renkler

  • Hardal rengi ve siyah kombini: Siyahın asaletinten vazgeçemeyen ve canlı renkleri de üzerinde bulundurmak isteyen bayanların tercih edeceği harika bir kombin türü. Risksiz ve iddialı bir kombin yaratmak istiyorsanız; siyah bir pantolon üzerine hardal sarısı bir tunik giyin ve siyah hardal rengi karışımı bir başörtüsü ile tamamlayın. Altına ayakkabı rengi olarak siyah rengi tercih edebilirsiniz.

  • Hardal rengi ve gri kombini: Hardal sarısı ile gri kombini en iyi uyum sağlayan renklerdir. Bu kombinde resimdeki gibi de uyum sağlayabilirsiniz veya farklı bir aksesuar ile de hareketlendirebilirsiniz. Grinin soğuk rengini alarak canlandıracak olan hardal rengi, soğuk havalarda sizi cıvıl cıvıl gösterecektir.

hardal rengi ve mavi kombin

  • Hardal rengi ve lacivert kombini: Lacivert soğuk renkler arasında olduğu için çok fazla renk ile kombini yapılmaz. Hardal rengi de az sayıda kombin imkanı sunduğu için bu iki rengin birleşimi sizi farklı ve şık göstermeye yetecektir. Resimde ki gibi canlı ve dinamik bir kombin için bu iki rengi kullanmayı deneyin.

hardal rengi kombin

  • Hardal rengi ve koyu yeşil kombini: Yapmış olduğunuz kombin ile ön plana çıkmak ve zerafetinizi göstermek istiyorsanız bu renk tam size göre. Sadece bu iki rengi kombinlenemez gerekmiyor kot bir pantolon üzerine yeşil bir tunik,  hardal sarısı eşarp ve aksesuar sizi olduğunuzdan daha da şık gösterecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.