Tesettür Ve Blog

Hardal Rengi Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

26.07.2021
Hardal Rengi Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Hardal sarısı kombinler günümüzde sıklıkla kullanılan ve özellikle sonbahar, kış aylarının vazgeçilmez renklerinden birisi olan en hoş tonlardan birisidir. Sadece kış mevsiminin değil elbette yaz aylarınında aranılan renklerinden birisi olan hardal rengi için bugün sizlere “Hardal re gi elbiseye hangi renk şal gider, hardal sarısı ile uyumlu renkler tesettür ve hardal sarısı kombinleri tesettür” başlıkları olarak bilgiler sunacağız.

Hardal Sarısı İle Uyumlu Renkler Tesettür

Hardal rengi ile kombin yaparken birbirine uyan ve ters düşmeyen renkleri kullanmanız risk almadan şık olmanızı sağlayan bir detaydır. Özellikle yazın veya sonbaharda tercih edeceğiniz açık renkler ile şıklığınızı iki katına çıkarmış olursunuz. Hardal sarısına yakışan renklere baktığımızda bordo renginin bu renge en çok yakışan ton olduğunu görüyor olsakta hardal sarısına uyumlu renkler sırası ile şöyledir; siyah, beyaz, bordo, mavi, taba, kahve tonları, mor, pembenin her hali, gri, kırmızı, bej ve lacivert tonları diyebiliriz. Eğer hardal kombinlerde ton sür ton yapmak isterseniz bunu daha çok koyu tonlardan yapmanız iyi olur. Çünkü hardal sarısının açık tonları hardal kombine çokta yakışmaz.

Hardal Rengi Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Hardal sarısı ile uyumlu renklerin birlikte kullanılması şık ve doğru kombinler oluşturmanız için son derece önemli bir ayrıntıdır. Özellikle hardal kombinlerde tercih edeceğiniz hardal elbise şal uyumu sizin şıklığınızı daha da ön plana taşıyacaktır. Çünkü hardal sarısı bir çok kadının tutkun olduğu renkler arasında yer aldığından dolayı bulunduğunuz ortamda şıklığınız kendini hemen belli eder.

Hardal sarısı doğru ve uyumlu renklerle kombin edilirse, size inanılmaz bir enerji ve şıklık sunmaktadır. Bu yüzden hardal elbiseye şal rengi olarak genelikle; bordo, siyah, beyaz, krem, kahverengi, lacivert ve gümüş tonları önerilmektedir. Bu rekleri elbise üzerinde tek renk olarak kullanmanız daha hoş olmanızı sağlar. Ayrıca şal veya eşarp renginiz ile diğer aksesuarlarızı da aynı tonda kullanmanız bütünlük açısındanda son derece önemlidir. Yukarıda da dediğimiz gibi hardal kombinlerde ton sür ton rengin açıklığından dolayı pek tercih edilmiyor, eğer kullanmak istenirse; elbisenin bir iki ton koyusu tercih edilmelidir.

Hardal Sarısı Kombinleri Tesettür

Hardal sarısı renginin birçok tonu olduğundan dolayı bu rengi kendi içinde de dikkatli şekilde kullanmanız gerekmektedir. Örneğin etek gömlek kombinlerinde koyu hardalı açık tonlarla kombin yaparken, açık renk hardalı ise koyu ve yoğun renklerle kombinlemek daha doğru seçim olur. Hardal rengini tamamlayan ve en iyi kombin parçalarını ön plana çıkaran bordo, haki yeşili ve kahve tonları hardal kombinlerde çok şık bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Siyahta yine hardal kombinlerin vazgeçilmez renklerinden birisi olduğu için bu rengide dolabınıza dahil ederek istediğiniz kombinleri oluşturmanız mümkün. Bugün sizlere hardal rengi kombinler hakkında detaylı bilgiler aktarmaya çalıştık sizinde bu konu hakkında farklı görüşleriniz varsa aşağıda yorum kısmına yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.