Tesettür Ve Blog

Hakkımızda

Tesettür giyim  kategorisinde açmış olduğum site ile sizlere adından da anlaşıldığı gibi tesettür giyim hakkında bilgiler vererek tesettür giyimin püf noktalarına değineceğiz. Siteyi açmak istemedeki  amaç tesettür bilgilerimi sizler ile paylaşmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.
Ben Şifa Çelik 20’li yaşların sonuna doğru gelmiş  iki çocuk annnesiyim yaşım 26 ve  evliyim. Evliliğimi çok severek yaptım ve hala sevgim ilk gün ki gibi devam ediyor. Araştırmayı yazmayı  ve bu bilgileri  insanlar ile paylaşmayı çok seviyorum. Modaya olan ilgim ile araştırma merakımın birleşmesi ile bir anda bu sitede buldum kendimi. Birde bu ikiliye yazı yazma sevgim eklenince hergün soluğu burada alıyorum.Giyim sektörü en çok değişen ve gelişen sektör olduğu için hergün görücüye onlarca tasarım çıkıyor. Bu tasarımlar uygun şekilde belli kurallara göre giyinildiğinde ise şıklık ve zariflik kaçınılmaz oluyor. Fakat bazen insan ne giyeceği nasıl giyeceği konusunda kararsız kalabiliyor. Bu konuda sizlere yardımcı olmak ve tesettür giyim ile ilgili bilgiler vermek için buradayız. Gelişen ve yenilenen tesettür giyim kombinleri, abiyeler, gelinlikler, şal ve eşarplar tesettür giyime ait aradığınız tüm bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. Biz bu siteyi sizin için kurduk ve yayın yapıyoruz.
Hayat felsefem hiçbir seyin imkansız olmadığı ve kişi istediği süreçte hedefine kolay şekilde ulaşacağıdır. Umarım web sayfamda istediğiniz bilgiye çok kısa sürede ulaşırsınız. İletişim için iletişim bölümünden bizlere ulaşınız.
YASAL UYARI: Tesettür.blog.com, tesettür giyim sektörüne yön veren AkerArmineTuğba&VennKayra GiyimNihanZühre Pardesü,CacharelPierre Cardin gibi markaların, Kuaybe GiderGönül KolatGamze PolatTuay KaracaKübra BiriktirNisa Moda gibi yerli ve yabancı ünlü moda tasarımcılarının tesettür giyim koleksiyonları hakkında koleksiyon eleştirileri ve marka incelemeleri paylaşan bir İnternet sitesidir. Markalara ait görsellerin her türlü telif hakkı ilgili markaya aittir. Bu yüzden bu markalara ait görsellerin kullanılması halinde teliglf hakkı marka sahibine aittir.
İLETİŞİM 1: seyma25celikcelik@gmail.com