Tesettür Ve Blog

Ekose Gömlek Kombinleri Tesettür

Ekose Gömlek Kombinleri Tesettür

Tesettür giyimde tasarımların muhteşem çizgiler ile buluşması her zaman zarifliğin ve şıklığın daha da ön plana çıkmasını sağlıyor. Özellikle desenli modellerde kullanılan bu özellik desenli modellerin dahada albenisini yükseltiyor.

Ekose desenine bakıldığında modası göç geçmeyen ve daima kendini yenilen bir desen olduğunu görüyoruz. Gerek eteklerde ( ekose etek kombinleri için tıklayın.) kullanılması gerekse gömleklerde kullanılması bu desenin farklı bir havasını yansıtıyor.

Daima hafızalarda olan ve her tesettürlü bayanın dolabında illaki bir adet bulunan ekose desenli gömlekler özellikle spor bir şıklık için biçilmiş kaftan görevini görüyor.

30’lu yaşlardaki bayanların çocukluğunun izlerini taşıyan ekose gömlekleri günlük bir şıklık veya ofis şıklığı içinde kullanabilirsiniz. Sadece düzgün şekilde kombin edilmesi gerekiyor. Örneğin ekstra bir desenli parça kullanılacak ise mutlaka tona ton niteliğinde olması gerekiyor. Ekose deseninin bu denli önemli olmasının en büyük etkeni ise okul yıllarındaki ekose eteklerden geliyor.

Ekose Gömlekler Nasıl Kombin Edilmeli?

Ekose gömleklerin kombini özellikle günlük bir şıklık arayan bayanların vazgeçilmez parçaları arasında. Her nekadar ekose gömlek denildiğinde siyah ve kırmızı tonlardan oluşan bir gömlek hayallerde canlanıyor olsada canlı renklerin kullanıldığı ekose gömleklerde çok moda. Zaten siyah ve kırmızı deseni artık trend olma özelliğini yitirmek üzere olduğu için bu şekilde canlı renkler cümbüşü daha hoş kombinlere imza atacak.

 

Ekose gömlek en çok kot ve kanvas pantolonlara yakıştığı için günlük ve spor bir şıklık için

 

rahatlık ile kullanılabilir. Hoş renkli ekose gömleğinizin altına giyeceğiniz kot pantolonve spor ayakkabı sizi hoş bir havaya sokacaktır. Sadece spor giyim değil aynı zamanda ofis şıklığında da bu desene başvurabilirsiniz. Bunun için desenin altına giyeceğiniz pantolon mutlaka ekose gömlek içinde geçiyor olması gerekir. Örneğin kahverengi ve tonlarında olan oluşan bir ekose gömlek altına mutlaka kahverenginde bir pantolon giymeniz gerekiyor.

Etek İle Ekose Gömlek Kullanımı

Ekose gömleğinizi eğer etek ile kombinlemek istiyorsanız; o zaman gömleğin altına tek renk desensiz ve ekose gömlek içinde bulunan renklerin tonunda bir etek tercih etmelisiniz. Ayakkabı ve eşarbınızda yine tek renk ve gömlek ile uyumlu olması gerekir. Eğer ki ayakkabı veya çantayı desenli kullanmak isterseniz yine gömleğin deseninde bir seçim yapmalısınız.

Ekose Gömlek İle Ayakkabı Uyumu

Ekose gömlek giydiğiniz zaman ayakkabı seçiminde biraz zorlanabilirsiniz. Fakat düz taban ayakkabı veya hafif topuklu ayakkabı ile de rahatlık ile kombin yapacağınız ekose gömlekler söze farklı bir şıklık kazandıracaktır.

Ekose Gömlek Ve Eşarp Uyumu

Ekose gömlekler ile eşarp kullanımı aslında çok fazla tercih edilmiyor. Eşarp yerine tek renk olan şallar daha popüler olduğu için gömleğinizin üzerine gömlek desen renginin tonunda bir şal bağlamanız yeterli olacaktır. Şal zaten spor giyime en uyumlu olan model oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.