Tesettür Ve Blog

Dekorasyon

Ev hanımları için ev dekorasyonu herşeyden önce gelir. Çünkü zamanının neredeyse tamamını ev içinde geçirir ve evinde her şeyin yerli yerinde olmasını ister.

Bazen bir biblo eve lüks bir hava katarken bazen bir halı evin tüm havasını değiştiriyor. Günümüzde ev dekorasyon ve uyumu o kadar uç noktalara geldi ki artık ev içinde her şey bir biri ile uyumlu olması gerekiyor. Bir avize şekli ve rengi ile halıya uyum sağlarken aynı özelliği perdeler koltuklar ile gösteriyor.

Evin dekore edilmesi her zaman önemli olmuştur. Özellikler mutfak ve salon dekoru ev hanımları için çok daha önemli olmuştur. Bunun nedeni sorulduğunda ise vakitlerinin büyük bir kısmını bu alanlarda geçirdikleri için olduğunu söylemektedirler.

Evin dekoru önemi bir ayrıntıdır çünkü eşyaların insan psikolojisine çok büyük etkileri vardır. Örneğin kapıya bakan filler bolluk sembolü olurken ev farklı objeler yeni enerji dönüşüm sembolü olabiliyor. İnsan psikolojisi de bu tarz olaylardan kısa sürede etkilenip kendini farklı hissedebiliyor.

Dekorasyon olarak belirlediğimiz bu kategoride salon dekorasyonu mutfak dekorasyonu yatak odası dekorasyonu evdeki eşyaların birbiri ile uyumu gibi çok fazla konu bulabileceksiniz. Görsel detaylar ile süslenmiş olan bu bölümde kendi dekorasyon fikirlerinizi burada yazılan fikirler ile birleştirerek farklı ve güzel olanı kolay şekilde bulabileceksiniz.

Ayrıca çocuğunuz ile ilgili olarak cocuk odası dekorasyonu ve eşya seçimi ile alakalı da çok fazla faydalı bilgileri bulabileceksiniz.