Tesettür Ve Blog

Çeyizlik Mutfak Önlükleri

Çeyizlik Mutfak Önlükleri

Çeyiz hazırlıkları son sürat devam ederken; eksikliklerde bir taraftan not ediliyor. Çeyiz için olmazsa olmazlar zaten herkesin aklında olduğu için kolaylıkla alınıyor ve düğüne az zaman kala ev düzenlemeye başlanıyor. Çeyiz için mutfak alışverişini tamamladınız ve sadece ufak tefek detaylar kaldıysa bugün sizlere “çeyizlik mutfak önlükleri” adlı bir makale sunuyoruz.

Çeyizlik  küçük ev aletleri nelerdir hangileri alınmalı hangileri ürünler alınmasa da olur öğrenmek için tıklayın.

İsme Özel Mutfak Önlükleri

Bir kadının kendini en iyi hissettiği yer mutfaktır ve mutfak sadece kadının zevkine göre dekore edilmelidir. Çünkü bir kadın kendini ne kadar rahat ve özgür hissederse o kadar güzel yemekler hazırlar. Ayrıca vaktinin çoğunu mutfakta geçirdiği için mutfağın tüm detayları kadına hitap edecek özellikte olması daha iyi olacaktır.

Mutfak dekorasyonu veya kullanılacak eşyaların seçimini kimi bayan sade ve düz ürünlerden yana kullanırken kimisi daha süslü ve şatafatlı ürünlerden yana kullanıyor. Sizlerde eğer mutfağınızın süslü ve yemek yaparken kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bir şey arıyorsanız; isimli mutfak önlükleri tam size göre. Çünkü bu mutfak önlükleri gerçekten herkesin zevkine göre hitap ediyor. Bu demek değildir ki süsü sevmeyen kişi bu tarz ürünler kullanmasın. Bunu demek kesinlikle yanlış olur. Çünkü sadeliği seven kişilere yapılan mutfak önlükleri de gayet sade ve şık olmaktadır.

İsme özel mutfak önlüğü veya çiftler için özel önlükler diye de tabir edeceğimiz bu önlükler son derece şık ve sadece istediğiniz yazılardan oluşuyor. Örneğin kimi çiftler evlilik tarihini yazdırırken kimi çift espirili mutfak önlükleri yaptırıyor.

Çiftler İçin Mutfak Önlükleri

Çiftler için mutfak önlükleri genelde komik yazılardan oluşuyor. Örneğin Kemal getirir Şeyda pişirir veya Kemal in Kraliçesi mutfakta gibi yazılar hem komik hemde mutfak çeyizi için ideal seçimler arasında.

Bu tarz mutfak önlükleri erkeklere özelde yapılıyor. Yani Şef Mustafa yada Mustafa mutfakta gibi. İstediğiniz her yazıyı rahatlıkla yazdırabiliyorsunuz.

Yazılı Mutfak Önlükleri Fiyatları

Yazılı veya isme özel mutfak önlüklerini eğer dikiş dikmeyi biliyorsanız sizde evinizde rahatlıkla dikebilirsiniz. Dikmek yerine almak istiyorsanız bunun için instagram da veya internetten satış yapan sitelerden satın alabilirsiniz.

İsme özel mutfak önlükleri fiyatları 2018 itibari ile 100 TL civarında olmaktadır. Fakat bu sadece yazılı mutfak önlüğü şapkası ve eldiveni fiyatıdır. Çiftlere özel olan veya daha fazla yanında parçası olan mutfak önlüklerinin fiyatı da değişmektedir. Bu şekilde paket halinde olan ürünlerde yine 150 TL civarında olmaktadır. Tabi bu durum kumaş kalitesi gibi etkenlerden dolayı da değişmektedir.

Çeyizlik mutfak önlüğü almak istiyorsanız; önlüğün yanında mutfak masa örtüsü, runner, poşetlik, şapka, eldiven, mutfak perdesi, damacana kılıfı gibi parçaları da ekleyerek hoş bir takım oluşturabilirsiniz. Bu tip takımları instagramda daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.