Tesettür Ve Blog

Balık Gelinlik Modelleri

Balık Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri arasında seçim yapmak her zaman zor olmuştur. Her sezon tasarlanan farklı ve göz alıcı gelinlik modelleri bu seçimleri zorlaştıran en önemli etkenlerden biri olmuştur. Oysa ki gelinlik seçerken kişi vücut yapısını göz önüne alarak bu seçimi yaparsa, hem şık hem de zarif bir görüntü yakalamış olur.

Gelinlik tasarımcıları genç kızların her istediğini koleksiyonlarına aslında katıyorlar fakat gelinlik sektörü sürekli değişen bir sektör olduğu için iyi şekilde takip edilmesi gerekiyor. Çok fazla gelinlik model ve çeşitliliği olduğu için aralarından tercih yapmak çok zor oluyor. Bu yüzden bugün sizlere balık model gelinlikler ile ilgili resimler ve bilgiler paylaşacağız. Sizlerde balık model gelinlik almak istiyorsanız makemizi okumaya devam edin.

Bu gelinlik modelinde balık model denilen gelinlik tasarlanmış ve üstten vücudu kaplayarak eteklere kadar uzanan kumaş gelinin vücuduna iyice yapışmıştır. Diz boyunda kesilen kumaş yerini tüle bırakarak aşağıya doğru kabarık bir görüntü elde edilmesine vesile olmuştur.

Bu modelde ki balık gelinlik modeli ise; belindeki detayı ile gelinin zarafetini ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Gümüş renkli kemer ile beyaz ve gümüşün birbiri ile olan uyumundan da yaralanılmıştır. Hem sadelik hem de hemde şıklık isteyen gelinlere göre olan bu model, kol detayları ile göz kamaştırıyor. Ayrıca boyunuz uzun ve fizik yapınıza güveniyorsanız sizlerde bu gelinlik modelini denemelisiniz.

Bu resimdeki balık model gelinlikte beline verilen farklı detay bu gelinlik modelinin farkını gözler önüne seriyor. Ayrıca boyun kısmının boş olması ise avantajlar arasında yer alıyor böylece sizlerde gelinliğinize yakışanı düşündüğünüz bir mücevher ile gelinliğinizi tamamlayabileceksiniz. Ayak diz boyundan aşağıya doğru uzanan ve ayakları gizleyen tül ile gözlere farklı bir şıklık katacaksınız. Ayrıca uzayan kuyruklu tam balık gelinlik modeli olması da yine farklılığını gözler önüne seriyor.

Balık gelinliğinizin üst kısmı sade alt kısmı ise gösterişli olmasını istiyorsanız bu model tam size göre. Çünkü resim de de gördüğünüz gibi üst kısmı drape ile aşağıya doğru geliyor ve kendini kalça kısmında hafif kabarıklığı olan detaya bırakıyor.

Balık tipi gelinlik modeli olarak karşımıza çıkan bu gelinlik modellerine istediğiniz gösterişli bir duvak ekleyerek farklı bir görünüm de elde edebilirsiniz bu tamamen sizlerin zevkine kalmış bir durumdur. Ayrıca hafif kuyruğu olması da yine gelin lige farklı bir hava katıyor.

Balık etekli yapısı aşağıda biten kabarık görüntü ile görkemli bir görüntü yakalanmasını sağlayan balık gelinlik modelleri bildiğiniz gibi ikiye ayrılıyor. Bunlardan birincisi yarım balık gelinlik ikincisi tam balık gelinlik modelidir. Yalnız hatırlatmakta fayda var. Bu gelinlik modelleri tesettür giyime uygun değildir. Tesettür giyimde asıl amaç vücut hatlarının belli olmamasıdır bu yüzden bu modellere tesettür giyime uygun değildir.

Balık Gelinlik Modelleri Resim Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.