Tesettür Ve Blog

Armine 2018 Pardesü Modelleri Kombinleri

Armine 2018 Pardesü Modelleri Kombinleri

Tesettür giyim de dış giyim parçaları olarak en çok pardesüler tercih ediliyor. Özellikle kışın daha koruyucu olması nedeni ile tercih edilen pardesüler sizi hem tesettür giyime uygun hale getiriyor hemde soğuğa karşı koruyor. Pardesü seçerken sizlerde Armine’ den vazgeçemiyorsanız okumaya devam edin. Çünkü bugün sizlere 2018 Armine pardesü modelleri ve kombinleri hakkında bilgiler sunacağız.

2018 Armine Pardesü Modelleri

Armine pardesü son yıllarda kaliteli olması nedeni ile tercih ediliyor. Her yaş grubuna hitap eden tasarımları ile her rengin bir tonunda üretim yapmaları da bu markanın daha da ön plana çıkmasını sağlıyor.

2018 Armine Pardesü modellerine baktığımızda her renge yer vermiş olsa da siyahın asil duruşundan vazgeçilmediğini görüyoruz. Özelikle tam boy siyah pardesülerde ufak tefek detaylar ile son derece şık bir hale geliyor. Siyah pardesülerin detaylarının yoğunluğu genel olarak yaka bölgesinde olasa da, diğer bölgelerde de kullanılıyor.

Ayrıca 2018 Armine pardesü modellerinde, ferace esintilerini de rahatlıkla görüyoruz. Özellikle kot renginde olan modellerde bu durum daha net şekilde belli oluyor. (Modellere baktığınızda sizlerde bu durumu rahatlıkla görebileceksiniz.) Pardesülerin kolay şekilde giyinilmeye müsait şekilde tasarlanması da bu renklerin popülerliklerini artırıyor.

Armine Pardesü Modelleri Ve Fiyatları

Tesettür giyimde çok önemli bir konuma sahip olan Armine markası her sezon müşterisini mutlu etmeyi biliyor. Müşterisinin istek ve taleplerini çok iyi şekilde karşılayarak her zaman bu çizgisini koruyor.

Armine pardesü modellerinin fiyatlarına bakıldığında ise diğer markalar ile çok fark olmadığını görüyoruz. Özellikle internet üzerinden alışveriş yapacak olan kişiler bu konu da daha da şanslı. Çünkü dönem dönem büyük indirime giren Armine pardesülerini isteyen herkes kolayca alabiliyor. Özellikle bu indirim dönemleri sezonun ortasında başlayarak zamanla daha da indirimli hale geliyor. Sizlerde kaliteli marka olan pardesü veya herhangi bir ürün giymek istiyorsanız yapmanız gereken Armine gibi büyük markaların sayfalarını takip etmektir. Böylece büyük indirim dönemlerini rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Fiyat aralıkları değişkenlik göstersede genelde 150 civarından başlayarak fiyatlar modele göre artıyor.

Armine Pardesü Kombinleri

Tesettür giyimde en kolay olan pardesü kombinleridir. Çünkü pardesü zaten boydan boya sizi kaplayacağı için ayakkabı veya başörtüsü gibi detaylar ile bu kombini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Eğer pardesünüzü çok ön planda tutmak istemiyorsanız mutlaka daha sade ürünleri tercih etmelisiniz. Ayrıca baş örtüsü rengi ve ayakkabı rengi mutlaka pardesü ile uyumlu olması gerekir. Aksi halde sert geçişli bir kombiniz olur. Renkli bir pardesü tercih ettiyseniz ayakkabı ve baş örtüsünü nötr renklerden kullanmanız daha iyi olur. Aşağıda resim galerisine tıklayarak daha fazla 2018 Armine pardesü modellerini görebilirsiniz.

2018 Armine Pardesü Modelleri Resim Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.